Hee Alerji Nasıl Kullanılır?

Hee Alerji günde 2 kere sabah akşam 3 dakika burna takılarak kullanılır.

Hee Alerji alerjik semptomlar ortaya çıkmadan kullanılabileceği gibi alerjik problemler ortaya çıktıktan sonrada kullanılmaya başlanabilir.

2 gün kullanım ile semptomlar azalmaktadır, bununla birlikte etkin bir tedavi için düzenli kullanıma devam edilmelidir.

Semptomların azalması ve/veya geçmesi ile kullanım sıklığı azaltılabilir.( sadece günde 1, iki günde bir vb )

Hee Alerji Nasıl Kullanılır?, Hee Alerji Nedir?, Hee Alerji Giderici, Alerji Tedavisi, Saman Nezlesi, Polen Alerjisi, Burun Alerjisi, Bahar Alerjisi

HEE ALERJİ RELIEVER KULLANIMI

1. Hee Alerji cihazını kutusundan çıkarıp pilinin takılı olduğundan emin olduktan sonra cihazın iki yanında bulunan düğmelere elinizi basılı tutarak burnunuza yerleştirin ve yerleştirdikten sonra düğmeleri bırakınız.

Hee Alerji’yi burun kanallarınızda rahatsızlık hissetmeden yerleştirebileceğiniz en uzak mesafeye yerleştirin.

2. Burnunuza yerleştirdiğiniz Hee Alerji cihazının aç/kapat düğmesini saniye boyunca basılı tutun,  iki dalga boyu aktif hale gelip kırmızı ışık açılacaktır. Cihaz sabah ve akşam 3’er dakikalık terapiler şeklinde kullanılır. Cihaz çalıştırıldıktan 3 dakika sonra otomatik olarak durur.

Not: Pil seviyesi düşük olduğunda ve değiştirilmesi gerektiğinde, kırımızı ışıklar yanıp sönecek ve düşük pil uyarısı ötecektir.

3. Kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık hissederseniz terapiyi durdurup doktorunuza, eczacınıza yada üreticiye başvurmanızda fayda olacaktır. Bu zamana kadar gözlemlenen herhangi bir yan etkisi bulunmayan Hee Alerji cihazını kullanmadan önce kullanma kılavuzunu mutlaka okuyunuz.