Fototerapi

FOTOTERAPİ

Fototerapi ışıkla tedavi anlamında kullanılmaktadır. Yıllar boyunca ışık birçok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. Fototerapi yeni doğan sarılığı, birçok deri hastalığı, psikolojik hastalıkların tedavisi gibi alanlarda yıllarca güvenle kullanılmış ve etkisi kanıtlanmış bir tedavi yöntemidir. Fototerapi kanıtlanmış bu etkisi sonrasında alerjik rinit, mevsimsel alerji tedavisinde de kullanılmış ve solunuma bağlı alerjide semptomların giderilmesi için alternatif bir tedavi yöntemi haline gelmiştir.

Hee Alerji Klinik Çalışmalar, Hee Alerji Etkinliği, Hee Alerji, Fototerapi, Rhinolight, Rhinolight Tedavisi

RHINOLIGHT TEDAVİSİ

Hee Alerji Klinik Çalışmalar, Hee Alerji Etkinliği, Hee Alerji, Fototerapi, Rhinolight, Rhinolight Tedavisi

Rhinolight burun içi ışık tedavisi anlamına gelmektedir. Alerjik rinit ve bahar alerjisinde kullanılan bir teknolojidir. Belirli dalga boyunda görünür ve UV ışık kombinasyonunun burun içine uygulanması ile etki göstermektedir. Rhinolight tedavisi ilgili cihaza sahip kliniklerde sağlık personeli tarafından, 2 hafta içinde ve her biri 3 dakikalık 4-8 seansta uygulanan bir tedavidir.

Hee Alerji Reliever 660 nm dalga boyunda kırmızı ışık ile alerjik rinit ve mevsimsel alerjide kişiye özel tedavi imkanı sunan, taşınabilir, kolay uygulanabilir ve ekonomik bir tedavi seçeneğidir. Sabah akşam 3 dk lık seanslar halinde uygulanmaktadır.